İLETİŞİM

Adres    : Güzeller Mah. Şehit Mevlüt Duru Cad. 952/4 Sok. No:8 (Gebze İSU Yanı)
                 (Eski Sümeyye Hatun Hastanesi Binası)  Gebze / KOCAELİ
Telefon :  0 (262) 318 10 00 (Büyükşehir Ana Santral)
                 2082 → Gebze İşletme Sorumlusu
                 2087 → Gebze Denetim Sorumlusu
                 2084 → Gebze Eğitim Sorumlusu - Yazı İşleri ve Hat Planlama Sor.
                 2085 → Gebze Kontrol Merkezi Sorumlusu
                 2086 → Gebze Servis Araçları Sorumlusu
                             
Faks      : 0 (262) 644 91 24
e-mail    : toplutasima@kocaeli.bel.tr


Haritada yerimiz:

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Ulaşım Gebze Şubesi


İstanbul D.100'den gelişte Şube'ye ulaşım:

Şunu daha büyük bir haritada görüntüle: Ulaşım Gebze Şubesi

9 yorum :

 1. Şekerpınar'dan Bayramoğlu-Darıca tarafına neden belediye halk otobüsü hattı yok.Çocuklarımız darıca fen lisesinde okumakta.Servise veremiyoruz oldukça pahalı.İki aktarma ile gitmek zorundalar.Lütfen sizden bu güzergaha halk otobüsü en azından sabah akşam olsada kabulümüzdür.Gereğini saygılarımla arzederim.
  Şefik ŞAHİN

  Şekerpınar toki konutları. GSM:05324916631

  YanıtlaSil
 2. iletişim numaraları yazılı ancak Allahın bir kulu telefona baksaya, yarım saattır telefon başında arıyorum ama 0 (262) 742 23 50 (Direk Hat) telefona bakan kımse yok

  YanıtlaSil
 3. 742 23 50 nolu telefon kurumu telefonudur. Talep ve şikâyetlerinizi ya 444 11 41 nolu telefonu arayarak; ya da http://www.kocaeli.bel.tr/cozummasasi/ linkinden yapacaksınız.

  YanıtlaSil
 4. ben ukome kararı ile araç takip sistemi kullanmak istiyorum. ancak takip firmaları turkcellden takistli alacağım cihazı kullanamayacagımı belirtiyor. hem araç takip sistemini hemde hatları kendilerinden almam gerekiyormuş bu durum doğru mu? ben araç takip firmasının hattını kullanmak zorunda mıyım?

  YanıtlaSil
 5. araç takipte sadece bir marka zorunluluğu mu var? mevcut cihazlarımızı kullanamazmıyız?

  YanıtlaSil
 6. fatih caddesinden gelen 551 numaralı araçdan 5 daikada geliyorsa 3 daikakda gelmesini isitiyorum okul başaladığından beri işçilerde okul öğrencileride mağdur oluyor yada büyük otobülerin birinin 551 e verilemesini riva ederim insanlar mağdur etmeyin lütfen.

  YanıtlaSil
 7. FEn-İş durağında 1 saat 20 dakikadır bekliyorum. Otobüsler neden durmuyor ? Umursamadan basıp geçiyorlar. 08.00-9.20 ye kadar bekledim. Hala da bekliyorum. Hastane randevuma geç kaldım işime geç kaldım.

  YanıtlaSil
 8. Mimar Sinan Mah.Piri Reis Caddesinden darıca atatürk Caddesinin üstü Dörtyol ağzının oraya giden hat yok. Iki otobüs değiştirmek zorunda kalıyoruz. O tarafta hemşire olarak görev yapıyoruz yeterince yoruluyoryz bari yol sorun olmasın. Bu sorunu gidermeniz gerekmektedir. yol sorunlarını giderin bir an önce artık.

  YanıtlaSil
 9. Gebze Beşevler 409 hattı neden anibal taksi durağı önünde durmuyor? Neden durak levhası kaldırıldı? Neden insanlara zülüm ediliyor. iş yeri servislerinin geçtiği uygun yerler durak olarak neden seçilmiyor? İnsanları 200 mt.yürüterek servise yetişmemeleri için gayret gösteriyorsunuz.

  YanıtlaSil

Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı